Dell | Premier Rechargeable Wireless Mouse | MS900 | Wireless | Graphite
- TootjadDell
- Mudel: 570-BBCB
- Saadavus: 5
-
95€
Dell | Premier Rechargeable Wireless Mouse | MS900 | Wireless | Graphite
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| DPI | Adjustable from 800 to 8000 in increments of 200 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 114.00 mm |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height (mm) | 41.00 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 69.00 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Kaabli tüüp | USB-C |
| Muud funktsioonid | Vertical and horizontal scrolling, rechargeable battery, thumb rest, fast scrolling, track-on-glass sensor |
| Net weight | 0.08 kg |
| Net weight master carton | 5 kg |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5358 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Premier Rechargeable Wireless Mouse |
| Producer product name | MS900 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Tare weight master carton | 0.777 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Graphite |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell premier rechargeable wireless mouse ms900 wireless graphite, 570-bbcb, dell, hiired


